Bekim Kumanova bën “bum” me klipin e ri “Bum bum”

Bekim Kumanova bën “bum” me klipin e ri “Bum bum”

Disa ditë më parë, artisti i mirënjohur shqiptar Bekim Kumanova, na paralajmëroi se po përgadiste videoklip të ri. Ky projekt sapo u editua i titulluar “Bum bum”, tekstin e Endrit Mumajesit, muzikën e Alfred Sulës dhe me video nga ekipi

Lexo tërë artikullin
10 cilësitë e një femre me personalitet të fortë

10 cilësitë e një femre me personalitet të fortë

“Bukuria e një femre nuk qëndron në pamjen e jashtme, por në shpirtin e saj. Është përkujdesja që ajo e jep gjithë dashuri për të tjerët, pasioni që ajo tregon. Bukuria e një femre shtohet me kalimin e viteve”. –

Lexo tërë artikullin
Hiti i ri i Kelit, Oj zemra jeme | VIDEO

Hiti i ri i Kelit, Oj zemra jeme | VIDEO

Këngëtari i këngëve hite shqipe, Keli së fundmi ka publikuar këngën e re të shoqëruar me një spot profesional, Oj zemra jeme, shkruan Flaka.  Idea e këngës është e këngëtarit, ndërsa u përpunua në Studio: Meti Muzik: Ylber Qaili. Producent: Arif

Lexo tërë artikullin
Ja çfarë ndodhë në klubet e Kosovës, performanca të jashtëzakonshme nga femra seksi (Foto+Video)

Ja çfarë ndodhë në klubet e Kosovës, performanca të jashtëzakonshme nga femra seksi (Foto+Video)

Kërcime të nxehta dhe performanca të jashtëzakonshme mund të shihen tek lokale të ndryshme në Kosovë ndërkohë që femra më speciale dhe kërcime që nuk keni parë asnjëherë më parë e që argëtimi është në maksimum mund t’i gjeni tek

Lexo tërë artikullin
Po vjen hiti bombastik i Bekim Kumanovës

Po vjen hiti bombastik i Bekim Kumanovës

Emri i tij prej vitesh është bërë i njohur në mesin tonë. Bekim Kumanova, si artist i këngës shqipe, së fundmi po përgatit projektin më të ri muzikor “Bum, bum”, me tekst të Endrit Mumajesit e muzikë të Alfred Sulës.

Lexo tërë artikullin
Dy yje të muzikës shqiptare në Zvicër!

Dy yje të muzikës shqiptare në Zvicër!

Janë këngëtare shumë të mira të muzikës popullore, madje mund të themi që janë ndër të parat që muzikën shqiptare e çuan jashtë kufijve shqiptarë, në Diasporë. Silvi Dollapi dhe Elda Shabani (Madona shqiptare) duket se ruajnë miqësinë e mirë

Lexo tërë artikullin
KMC me një tjetër bashkëpunim…ja me kë këtë herë!

KMC me një tjetër bashkëpunim…ja me kë këtë herë!

Duket se po pushton tregun me muzikën e tij, e bën me shpirt dhe ajo që më shumë rëndësi është se e shikon muzikën si plotësim të asaj që ka ëndërruar gjithmon. Pas bashkëpunimit me këngëtaren Blerina Matraku klipi shoqërues

Lexo tërë artikullin
Erika “shpërthen” me skena të nxehta në klipin e ri

Erika “shpërthen” me skena të nxehta në klipin e ri

Ajo është e bukur, e gjatë, e këndshme dhe shumë simpatike, sensuale por edhe e talentuar. Ka sjellë disa klipe në treg por me klipin e ri duket se ka dashur të sjellë diçka tërësisht shpërthyese dhe bombastike. Skenat në

Lexo tërë artikullin
Për një javë mbi gjysëm milion klikime, njihuni me këngëtarin e hitit “Mke gënjy” (Video)

Për një javë mbi gjysëm milion klikime, njihuni me këngëtarin e hitit “Mke gënjy” (Video)

Ndonëse është i njohur për publikun ai tashmë ka realizuar shumë këngë e hite ndërsa suksesin duket që e merr viteve të fundit pas punës së palodhshme që po bën në tregun muzikorë. I kërkuar gjithandej, për festa evente të

Lexo tërë artikullin
Kështu tallet ky artist me Encën

Kështu tallet ky artist me Encën

Artisti Diamond sapo ka publikuar projektin me te ti muzikor. Ky projekt mban titullin “Pasha Nanën” dhe është me tekst nga vetë artisti. Ai madje ka përmendur edhe Encen ku shprehet duke thënë: “ Skenat e tua, jane kam vijne

Lexo tërë artikullin