Celulari i ri Samsung, kamera rrotulluese dhe me shinë

Desk
By Desk 10 Prill, 2019 23:21

Celulari i ri Samsung, kamera rrotulluese dhe me shinë

Samsung sapo njoftoi hedhjen në treg të një celulari të ri, që ka një kamera risi, me tre lente, por që ngrihet nga përbrenda celularit dhe rrotullohet për të bërë selfie.

Celulari Galaxy A10 ka një kamera 48 megapiksel, me 3D depth dhe kënde tepër të gjera.

A80 merr disa veçori të S10, si sensori i shenjave të gishtave i fshehur poshtë ekranit, dhe kamera me kënd tepër të gjerë.

Duke rrotulluar kamerën, Samsung bën që me A10 edhe “selfie-t” të kenë të njëjtën cilësi si foto që bëhen me kamerën kryesore, pasi është e njëjta.

Desk
By Desk 10 Prill, 2019 23:21