Chelsea arrin marrëveshje me Cucurella, mbetet vetëm dakordimi mes klubeve

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 2 Gusht, 2022 13:35

Chelsea arrin marrëveshje me Cucurella, mbetet vetëm dakordimi mes klubeve

Skuadra angleze, Chelsea, ka arritur marrëveshje personale me lojtarin.

Një kontratë e mundshme është miratuar nga të dyja palët dhe do të nënshkruhet sapo klubet të bien dakord për shifrat e transferimit, shkruan arbresh.info.

Chelsea dhe Brighton do të kenë bisedime të drejtpërdrejta gjatë ditës së sotme për të përfunduar marrëveshjen.

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 2 Gusht, 2022 13:35