Chelsea dhe Inter nisin betejën për Marash Kumbullan

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka March 28, 2020 20:08

Chelsea dhe Inter nisin betejën për Marash Kumbullan

Sezoni i ri vështirë të thuhet se do ta gjejë Marash Kumbullan te Hellas Verona.

Chelsea dhe Inter do të sfidohen për të transferuar mbrojtësin premtues shqiptar raporton L’Arena.

20 vjeçari ka lënë përshtypje të mëdha me fanellën e Hellas Verona këtë sezon në Serie A, dhe Inter thuhet se tashmë ka pasur kontaktet e para me drejtuesit e skuadrës nga ‘Marc’Antonio Bentegodi’, raporton lajmi.net.

Për t’i siguruar shërbimet e Kumbullas, Inter tani i duhet të mposht konkurrencën e Chelsea, që së fundi ka hyrë në garë për të.

Chelsea janë të gatshëm të paguajnë 23 milionë euro për Kumbullan.

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka March 28, 2020 20:08