Chelsea hap “thesin”, 300 milionë euro për dy yjet e Anglisë

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 23 Nëntor, 2022 11:27

Chelsea hap “thesin”, 300 milionë euro për dy yjet e Anglisë

Chelsea është duke hapur kasafortën për dy lojtarët e kombëtares angleze.

Blutë e Londrës synojnë një dyshe ëndrrash gjatë merkatos së verës. Sipas “Daily Express”, Chelsea ka vënë në shënjestër dyshen Declan Rice dhe Jude Bellingham.

Sipas raportimeve nga mediat angleze, klubi londinez është i gatshëm të shpenzojë plot 300 milionë euro për dyshen e mesfushës së “Tre Luanëve”.

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 23 Nëntor, 2022 11:27

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...