Chiara Ferragni krijoi markën e saj të bukurisë

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Nëntor, 2021 23:37

Chiara Ferragni krijoi markën e saj të bukurisë

Chiara Ferragni është pa dyshim një nga ikonat më të mëdha të modës. Ajo me paraqitjet e saj elegante ka arritur të bëhet një influencuese për shumë gra në mbarë botën dhe ajo e di këtë mirë. Në fund të fundit, jo rastësisht ajo numëron 25 milionë ndjekës në llogarinë e saj personale në Instagram.

Në një farë mënyre, Chiara Ferragni po punon vazhdimisht për diçka të re. Tashmë, pas krijimit të markës së saj të modës dhe pas shpalljes së serialit “The Ferragnez”, i cili do të nisë të transmetohet përmes Amazon prime në dhjetor, influencuesja e njohur njoftoi një tjetër hap të ri profesional.

Konkretisht, përmes llogarisë personale në Instagram nga Chiara Ferragni zbuloi për ndjekësit e saj, krijimin e koleksionit të saj të parë të grimit.

“Jam shumë krenare që lançoj koleksionin tim të parë të grimit @chiaraferragnibrand. Do të jetë shumë shpejt në dispozicion për shitje në vend Chiara Ferragni, por gjithashtu do të jetë në dispozicion vetëm në Douglas e Italisë, Spanjës dhe Portugalisë si online dhe në të @DouglasItalia @douglascosmetics_es dyqane @perfumaria_douglas. Do të lancohet pas pak ditësh, ndaj qëndroni gati”, ka shkruar Chiara në postimin e saj, ku pozon duke mbajtur një buzëkuq nga marka e bukurisë që ka krijuar.

Më shumë detaje nuk janë bërë të ditura ende, por të gjithë ne adhuruesit e bukurisë presim të zbulojmë të gjitha produktet që do të mbajnë firmën e Chiara Ferragni dhe jemi të sigurt që çdo krijim i saj do të shkëlqejë estetikën e saj unike.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 4 Nëntor, 2021 23:37
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.