Chris Brown feston ditëlindjen, kështu e uron Gashi

Desk
By Desk May 5, 2020 23:22

Chris Brown feston ditëlindjen, kështu e uron Gashi

Gashi e uroi me një foto të përbashkët Chris Brownin.

Reperi me famë botërore, Chris Brown me këtë datë feston ditëlindjen dhe mbush plot 31 vjet jetë.

Në mesin e shumë urimeve, atë nuk harroi ta urojë edhe reperi shqiptar Gashi, i cili publikoi një foto pranë tij.

“Urime ditëlindja për vëllanë tim Breezy”, ishtee mbishkrimi që ai ia ka lënë fotos me Brown.

Për ndryshe, Gashi ka bashkëpunuar me Chris Brown për këngën “Safety” dhe duket se kanë raporte të mira mes vete. 

Desk
By Desk May 5, 2020 23:22