Christiano dhe Georgina dalin nga izolimi, por ruajnë distancën sociale

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka March 30, 2020 22:57

Christiano dhe Georgina dalin nga izolimi, por ruajnë distancën sociale

Ata kanë qenë në izolim në një përpjekje për të ndihmuar në frenimin e përhapjes së virusit COVID-19.

Dhe Christiano Ronaldo dhe e dashura Georgina Rodriguez morën një pushim nga karantina për të shijuar një shëtitje me dy fëmijët e tyre në Funchal, Portugali të shtunën, transmeton Indeksonline. Futbollisti, 35 vjeç, dhe bukuroshja spanjolle, 26 vjeç, u panë me fëmijët e tyre në një shëtitje, ndërsa ende praktikonin distancën e këshilluar sociale.

Redaksia Flaka
By Redaksia Flaka March 30, 2020 22:57