Çmimet BAFTA, yjet që shkëlqyen me veshjet e tyre

Çmimet BAFTA, yjet që shkëlqyen me veshjet e tyre

Ceremonia e ndarjes së çmimeve britanike të filmit “BAFTA” ishte një shfaqje e vërtetë glamuri.

E mbajtur në dielën në mbrëmje, në Royal Opera House, ashtu siç pritej, parakalimi i personazheve të famshëm në tapetin e kuq tërhoqi një vëmendje të jashtëzakonshme.

Cate Blanchett, Julianne Morre dhe Kate Winslet, ishin disa prej aktoreve të famshme që u shfaqën me veshje të mahnitshme, duke u siguruar që e gjithë vëmendja të ishte e fokusuar tek to.

Ngjyrat e errëta e dominuan këtë mbrëmje, ndërsa detaj që padyshim binte në sy ishin puplat. Për më shumë, po ju sjellim disa prej veshjeve më të bukura të kësaj mbrëmje.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Mars 26, 2016 22:51

REKLAMA