Cristina Colier, tifozja seksi e Milanit që po “çmend” rrjetet sociale!

Cristina Colier, tifozja seksi e Milanit që po “çmend” rrjetet sociale!

Modelja e njohur është një fanse e zjarrtë e klubit kuqezi ndërkohë që në Instagram me format e saj dhe fotot që poston ajo po çmend jo vetëm tifozët e Milanit por të gjithë fansat e saj.

Linda Limani
nga Linda Limani 31 Mars, 2020 22:01

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.