Dafina nuk po ndalet, lajmëron projektin e ri

Dafina nuk po ndalet, lajmëron projektin e ri

Këngëtarja Dafina Zeqiri është shumë aktive me projekte të reja muzikore, të cilat priten shumë mirë nga fansat e saj.

Me anë të një videoje, ajo paralajmëroi projektin e ri, por nuk ka preferuar të japë më shumë detaje.

E veshur në blu dhe e grimuar, Dafina dukej atraktive, teksa njofton që shumë shpejt vjen me të reja.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 28 Shkurt, 2020 22:56

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.