Dafina Zeqiri i reagon ashpër ndjekësit në Instagram

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Gusht, 2022 20:29

Dafina Zeqiri i reagon ashpër ndjekësit në Instagram

Artistët shqiptarë shumë herë nga fansat pranojnë komente të ndryshme negative.

Përveç kësaj ata janë akuzuar edhe për blerje klikimesh herë nga fansat e herë nga njëri-tjetri, shkruan lajmi.net.

E me një akuzë të tillë së fundmi është përballur edhe artistja shqiptare Dafina Zeqiri, ku një fans e akuzoi atë për blerje klikimesh ku dhe i tha se duhet ti vijë turp.

‘Boll bleve klikime dhe komente moj. Turp t’ju vijë fundërrina”, ka shkruar komentuesi, të cilit i ka reaguar edhe vetë artistja.

https://platform.twitter.com/embed/Tweet.html?dnt=false&embedId=twitter-widget-0&features=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%3D%3D&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1554444192239206400&lang=en&origin=https%3A%2F%2Flajmi.net%2Fdafina-zeqiri-i-reagon-ashper-ndjekesit-ne-instagram%2F&partner=ogwp&sessionId=bb859d831cd593ac76f9d6b837fc3ef011b66862&theme=light&widgetsVersion=6da0b7085cc99%3A1658260301864&width=550px

“Për ekip timin komplet? Të garantoj unë ty loqkaman që s’blejmë as pëlqime, as ndjekës as klikime. S’kemi nevojë, këngë të mira po nxjerrim, klubet e natës po i mbushim komplet/ S’kemi nevojë as poste ‘sold out (janë shitur biletat)’/ ‘bomba’ me publiku se na e dinë vlerë organizatorët dhe fansat”, iu përgjigj Daffy.  /Lajmi.net/ 

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Gusht, 2022 20:29