Dafina Zeqiri lanson këngën “Dhimbje dhimbje” me videoklip

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 2 Gusht, 2022 20:55

Dafina Zeqiri lanson këngën “Dhimbje dhimbje” me videoklip

Për ditë me radhë, Dafina Zeqiri ka njoftuar për këngën e saj të re.

Fansat mezi po prisnin dhe pritjes sot i erdhi fundi.

Këngëtarja lansoi këngën “Dhimbje dhimbje” të realizuar me videoklip.

YouTube video
Redaksia
Publikuar nga Redaksia 2 Gusht, 2022 20:55