Dardanët ofrojnë birra falas për çdo gol të Brazilit kundër Serbisë

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Nëntor, 2022 20:11

Dardanët ofrojnë birra falas për çdo gol të Brazilit kundër Serbisë

Kryetari i tifo-grupit ‘Dardanët’, Luli Berisha ka dalë me një njoftim përpara ndeshjes Brazil – Serbi.

Sipas tij për secilën gol që brazilianët do ta shënojnë ndaj serbëve, ata do shpërndajnë birra falas në FanClub, përcjell lajmi.net.

Mbetet të shihet se sa birra do të shpërndajnë tifo-grupi kosovarë gjatë këtij takimi.

Më poshtë e gjeni postimin e Luli Berisha./Lajmi.net/

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fluli.tina%2Fposts%2Fpfbid02Sgu38PojBHAsjS6bBJcCV3cL7o6r6rgXgpSybFEN5Y1uHoaAY771VQJuVxSiDL5ql&show_text=true&width=500

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Nëntor, 2022 20:11

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...