Delikuenca në rritje. Policia arreston adoleshentë për hajdutllëk!

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Tetor, 2022 11:34

Delikuenca në rritje. Policia arreston adoleshentë për hajdutllëk!

Ministria për Punë të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme në afërsi të Bit Pazarit ka privuar nga liria 18 vjeçarin E.E. dhe të tjerë të moshës 17 vjeçe, që të gjithë nga Shkupi.

Personat e arrestuar me dhunë dy të miturve nga Shkupi ua kanë marr të hollat dhe gjëra të tjera materiale, të cilat më pas janë gjetur tek ta.

Nga MPB-ja njoftojnë se pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tyre do të ngritën padi përkatëse.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Tetor, 2022 11:34
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.