Demi Lovato publikon foton e parë me të dashurin e saj

Demi Lovato publikon foton e parë me të dashurin e saj

Këngëtarja e famshme Demi Lovato duket e gatshme për një dashuri të re.

Konkretisht, këngëtarja nisi një lidhje sekrete me Austin Wilson, dhe tani më në fund ajo ka ndarë atë me ndjekësit e saj në Instagram.

Demi postoi një selfie duke u puthur me Austin. Ai nuk mban bluzë dhe ajo është e veshur me një edicion të rehatshëm.

“Zemra ime”, shkruan Demi krahas fotografisë, duke konfirmuar romancën e tyre.

Austin postoi një fotografi të ngjashme në profilin e tij, me më shumë se 60,000 përcjellës.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 13 Nëntor, 2019 22:59

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.