Deputeti i Lëvizjes Besa, Kastriot Rexhepi: Jam Shëndosh e mirë

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 18:16

Deputeti i Lëvizjes Besa, Kastriot Rexhepi: Jam Shëndosh e mirë

Deputeti i Lëvizjes Besa, Kastriot Rexhepi është paraqitur nëpërmjet një video në rrjetin social Facebook.

Thotë se është shëndosh e mirë.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 11 Nëntor, 2021 18:16

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...