Deputetja Safije Shaini: Qëndroj pas nënshkrimit për rrëzimin e Qeverisë

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 7 Nëntor, 2021 13:50

Deputetja Safije Shaini: Qëndroj pas nënshkrimit për rrëzimin e Qeverisë

Deputetja Safije Sadiki Shaini ka reaguar pas spekulimeve në lidhje me tërheqjen e nënshkrimit për rrëzimin e kësaj qeverie.

“Në këtë kohë të spekulimeve dëshiroj të qartësoj se, si deputete e Alternativës, i mbetem besnike nënshkrimit tim për rrëzimin e kësaj qeverie.

Do të mbetem e përkushtuar në vizionin e kryetarit Afrim Gashi dhe në vendimet e drejta të organeve lokale dhe qendrore të Alternativës. Vazhdojmë…”, shkruan Safije Sadiki Shaini.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 7 Nëntor, 2021 13:50
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.