Digjet banesa e Mihrijes e Naimit, këngëtarja tregon shkaktarët e zjarrit

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 25 Maj, 2023 19:46

Digjet banesa e Mihrijes e Naimit, këngëtarja tregon shkaktarët e zjarrit

Banesa e Mihrije Brahës e Naim Abazit, është përfshirë në flakë.

Një pjesë e banesës është përfshira nga flaka, shkruan lajmi.net.

Lajmin për lajmi.net e ka konfirmuar vetë Mihrije Braha.

Në një prononcim për ne ka shpjeguar se djegia ka ndodhur para 10 ditësh për shkak të një kabllo të dobët.

“Ka ndodhur para nja 10 ditëve, por nuk është që kemi dashtë me e ba publike dhe me ba të madhe, por ja që paska dalë lajmi. Na e kemi banesën tek Qendra Tregtare në Bregun e Diellit, edhe banesën e kemi kogja të madhe, dhe një pjesë e saj është kallë. Zjarri është shkaktu prej rrymës, për shkak të një kablle që ka qenë e dobtë dhe është ndezur flaka, flaka e ka marrë gardërobën tem, mandej deri është fikur zjarri e ka kapluar një pjesë të banesës.”, tha Mihrija në prononcim./Lajmi.net/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 25 Maj, 2023 19:46