Digjet një automjet në lagjen Serovë të Çairit

Desk
By Desk May 7, 2020 20:51

Digjet një automjet në lagjen Serovë të Çairit

Para disa minutave ka shpërthyer nga flakët një automjet i tipit Mercedes-Benz në lagjen Serovë të Çairit.

Automjeti ndodhej i parkuar nò momentin kur është përfshirë nga flakët. Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur zjarrfikësit dhe policia.

Qytetarët thonë se dyshojnë se automjeti është ndezur me qëllim.

Nuk ka persona të lënduar dhe automjete të të tjera të dëmtuara përreth saj.

Desk
By Desk May 7, 2020 20:51