“Dimrin ta bën verë”, nëna e Dua Lipës merr vëmendjen me foton nga plazhi

Desk
By Desk 12 Janar, 2021 22:51

“Dimrin ta bën verë”, nëna e Dua Lipës merr vëmendjen me foton nga plazhi

Anesa Lipa është shfaqur në formë.

Ajo ka pozuar në bikine nga plazhi teksa ka venë në pah linjat trupore, shkruan lajmi.net.

Nëna e Dua Lipës, arrin të shfaqet në formën më të mirë pothuajse në secilin imazh që ndanë me ndjekësit.

Edhe së fundi, ka postuar në Instagram fotografinë me të cilën arriti të marr vëmendjen e ndjekësve duke marrë komente dhe pëlqime të shumta./Lajmi.net/

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by ANESA LIPA 💋 (@anesalipa)

 

Desk
By Desk 12 Janar, 2021 22:51