Divat marrin pjesë bashkë në shfaqjen e “Guccit”

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Nëntor, 2021 23:50

Divat marrin pjesë bashkë në shfaqjen e “Guccit”

Miley Cyrus mori frymëzim nga kumbara e saj Dolly Parton teksa pati një model flokësh bionde dhe një fustan maxi me thekë në shfaqjen e Gucci’s Love Parade në Los Angeles të martën mbrëma.

Këngëtarja, 28 vjeçe, tregoi dhuntinë e saj për modën teksa iu bashkua Gwyneth Paltrow, 49 vjeç dhe Olivia Wilde, 37, për aferën e mbushur me yje, të mbajtur para Teatrit ikonik Kinez TLC në Bulevardin Hollywood.

Miley i bëri homazhe Dolly-t, 72-vjeçe, teksa ajo mbështillte shfaqjen në pistë me një fustan blu prej xhingël deri në dysheme me një rrip dramatik me pupla.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Nëntor, 2021 23:50
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.