Djali i Angelinës mbush 18 vjet, por feston ndryshe ditëlindjen

Djali i Angelinës mbush 18 vjet, por feston ndryshe ditëlindjen

Djali i madh i Angelina Jolie, Maddox, sapo ka mbushur 18 vjeç.

 

Por ndryshe nga festat e çmendura që bëjnë fëmijët e të famshmëve, Maddox dhe nëna e tij vendosen që të bëjnë një shëtitje tek të njohurit e tyre.

Nënë e bir shkuan të vizitojnë mikun e familjes dhe autorin e “First They Killed My Father”, Loung Ung, në Ohio dhe shijuan një drekë të rastit.

Për këtë vizitë Ung shkroi në Facebook duke tëhën se ndihet i nderuar dhe publikoi disa fotografi nga ndeja e tyre.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 13 Gusht, 2019 22:43

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.