Djali i Schwarzenegger i dashuruar me bukuroshen shqiptare

Linda Limani
By Linda Limani March 8, 2020 10:59

Djali i Schwarzenegger i dashuruar me bukuroshen shqiptare

Në fillim të kësaj jave ata u fotografuan teksa ishin në një palestër në Kaliforni.

Është fjala për Joseph Baena dhe të dashurën e tij, Nicky Dodaj, të cilët më pas nuk ngurruan që të tregonin rezultatin e regjimit të tyre të stërvitjes.

Të premten mbrëma, djali i aktorit të famshëm, Arnold Schwarzenegger dhe bukuroshja shqiptare, janë kapur mat dorë për dore me njëri-tjetrin.

22-vjeçari tregoi trupin e tij plot me muskuj me një bluzë të zezë, ndërsa Nicky mbante veshur një palë xhinse të grisura, bluzë me dekolte të hapur dhe një xhaketë të zezë.

 
 

Top Channel

Linda Limani
By Linda Limani March 8, 2020 10:59