Domethënia e fshehtë e tatuazhit të Jennifer Aniston

Domethënia e fshehtë e tatuazhit të Jennifer Aniston

Tatuazhi 11 11 i Jennifer Aniston ka një domethënie të fshehtë.

Tatuazhi misterioz 11 11 Jennifer Aniston simbolizon dy data të rëndësishme në jetën e saj, shkruan The Sun.

Aktorja Holliwood-iane, 51 vjeçe, tregoi tatuazhin e saj në dorë, teksa po bashkëbisedonte me Lisa Kudrow, të hënën.
 
Edhe pse ajo kishte pjesën e artit të gdhendjes në lëkurën e saj në vitin 2018, ajo kurrë nuk ka shpjeguar plotësisht kuptimin që fshihet pas saj.

Por tani, një burim i afërt me Jennifer ka treguar për të.  Jennifer lindi më 11 shkurt 1969, duke përbërë një nga 11 shifrat.
 
Tjetra është për nder të qenit të saj të dashur Norman, i cili ndërroi jetë më 2011.  Burimi i “The Sun” thotë “Ditëlindja e saj është 11 shkurt dhe viti kur vdiq Norman, qeni i saj, është 2011”.
 
Në intervistë, Jennifer tha se fjala e saj e preferuar është “Norman”.
Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 24 Qershor, 2020 23:01

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.