Don Xhon publikon video duke bërë xhiro me veturën e tij luksoze

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 25 Nëntor, 2022 10:08

Don Xhon publikon video duke bërë xhiro me veturën e tij luksoze

Jetën e tij super-luksoze artisti nga Drenica, Don Xhoni vazhdon ta ndajë me ndjekësit në rrjete sociale.

Sonte, reperi në një “InstaStory” publikoi një video ku shihej teksa voziste veturën e tij luksoze të tipit Mercedes.

Rikujtojmë se reperi mori famë të madhe në kohen e karantinës dhe për një kohë të shkurtër ai u shndërrua në rep-artistin shqiptarë më të kërkuar.

Projekti I fundit i tij muzikor u publikua para pak javësh dhe është në bashkëpunim me këngëtaren Era Istrefi.

Drin Zenku
Publikuar nga Drin Zenku 25 Nëntor, 2022 10:08

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...