Dortmund tregon çmimin e Sanchos

Dortmund tregon çmimin e Sanchos

Borussia Dortmund ka në skuadër dyshen më emocionuese në Evropë, Jadon Sanchon dhe Erling Haaland.

Këtë të fundit po e kërkon Real Madrid, ndërsa anglezin e talentuar e gjithë Premierliga.

Borussia Dortmund ka bërë të ditur se Jadon Sancho është në shitje, por kushdo që dëshiron atë, duhet të paguajë 115 milionë euro, përcjell lajmi.net.

Këtë çmim, do të mund ta paguante vetëm Manchester City, Manchester Unietd, Chelsea dhe Liverpool.

Me shitjen e Sanchos, Dortmund do të kërkonte transferimin e Ferran Torres, nga Valencia.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 8 Prill, 2020 20:54

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.