Drake merr vëmendjen me pallton e tij me arushët ngjitur në ndeshjen e basketbollit

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Nëntor, 2022 20:24

Drake merr vëmendjen me pallton e tij me arushët ngjitur në ndeshjen e basketbollit

Drake u ul në rend të parë të mërkurën për të parë ndeshjen mes Brooklyn Nets dhe Toronto Raptors në Toronto.

Reperi 36-vjeçar u dallua nga turma pasi kishte veshur një pallto ngjyrë kremi që ishte zbukuruar me dy arusha pelushi, shkruan DailyMail.

Më vonë ai hoqi xhaketën komode për të zbuluar këmishën e tij blu të materialit xhins, të cilën e kombinoi me xhinse të gjera.

Interpretuesi i hitit “One Dance” – emri i vërtetë i të cilit është Aubrey Drake Graham – i kishte realizuar flokët e tij në stilin gërsheta.

Drake u ul përkrah DJ-it të tij Future The Prince, i cili dukej elegant i veshur me një këmishë dhe pantallona të zeza.

Ai gjithashtu bisedoi me Henoc Muamba, një mbrojtës i linjës së futbollit amerikan për ekipin e qytetit të tij, Toronto Argonauts.

Henoc solli me vete në lojë Kupën Grey dhe ia tregoi me krenari atë artistit të hip-hopit.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Nëntor, 2022 20:24

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...