Drake, reagon ndaj babait për ekzagjerim problemesh për të fituar para

Drake, reagon ndaj babait për ekzagjerim problemesh për të fituar para

Reperi Drake ka reaguar ndaj akuzave të babait të tij se ai ka ekzagjeruar problemet e tyre personale për të shitur më shumë albume dhe fituar para.

32- vjeçari kanadez shpesh herë ka “shfrytëzuar” në muzikën e tij ndarjen e prindërve kur ai ishte fëmijë dhe problemet e babait me alkoolin.

Babai i reperit, Dennis Graham, në një intervistë për “Power 106” me Nick Cannon deklaroi se artisti ka për të fituar para, duke përdorur ngjarjet e tij nga jeta personale madje edhe duke i zmadhuar ato.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 9 Tetor, 2019 23:13

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.