Drama familjare: Rrihen nusja me vjehrrën

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Maj, 2023 21:44

Drama familjare: Rrihen nusja me vjehrrën

Dje në orën 12:15 është raportuar se në fshatin Krivollak-Negotinë pas një mosmarrëveshjeje të mëparshme është prishur rendi dhe qetësia publike nga një konfrontim fizik mes S.A.(20) dhe vjehrrës së saj S.Sh. bëri të ditur sot MPB-ja, përcjell FLAKA.

Nga aty thonë se pas dokumentimit të plotë të rastit do të vijojë parashtresë përkatëse. FLAKA

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Maj, 2023 21:44

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare