Drejtori sportiv i Liverpoolit vendos të largohet nga klubi

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 10 Nëntor, 2021 21:26

Drejtori sportiv i Liverpoolit vendos të largohet nga klubi

Gjiganti anglez do të bëjë ndryshime në stafin organizativ.

Skuadra e Liverpoolit në fund të ediconit do të ketë një drejtor të ri sportiv, transmeton lajmi.net.

Kjo për shkak se drejtori aktual Michael Edwards ka vendosur të largohet nga klubi në fund të edicionit.

Edwards thuhet se është në bisedime me klubin tjetër anglez Newcastle që po synon të bëjë ekip të luftojë për trofe.

Ndërkohë, Julian Ward që është momentalisht asistent i drejtorit sportiv do të zë vendin e Edwards.

Liverpooli momentalisht zë vendin e katërt në Premier Ligë me 22 pikë të grumbulluara. /Lajmi.net/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 10 Nëntor, 2021 21:26
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.