Drejtori sportiv i Liverpoolit vendos të largohet nga klubi

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 10 Nëntor, 2021 21:26

Drejtori sportiv i Liverpoolit vendos të largohet nga klubi

Gjiganti anglez do të bëjë ndryshime në stafin organizativ.

Skuadra e Liverpoolit në fund të ediconit do të ketë një drejtor të ri sportiv, transmeton lajmi.net.

Kjo për shkak se drejtori aktual Michael Edwards ka vendosur të largohet nga klubi në fund të edicionit.

Edwards thuhet se është në bisedime me klubin tjetër anglez Newcastle që po synon të bëjë ekip të luftojë për trofe.

Ndërkohë, Julian Ward që është momentalisht asistent i drejtorit sportiv do të zë vendin e Edwards.

Liverpooli momentalisht zë vendin e katërt në Premier Ligë me 22 pikë të grumbulluara. /Lajmi.net/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 10 Nëntor, 2021 21:26

29
Nën
Në pjesën e tretë të Programit 200, i ftuar ishte zv/ministri i Drejtësisë, Agim Nuhiu,...
29
Nën
Shpeshë herë viktimat ngelin udhëve, pasi që kapacitet e qendrave strehuese nuk janë shumë të...
29
Nën
Drejtori i Agjencisë së Ushqimit dhe Veterinarisë, Nikolçe Babovski, në emisionin “Utrinski” në “Telma” tha...
29
Nën
Viktimat e dhunës familjare kanë qenë sonte temë në Programin 200, me gazetaren Semra Musai....