Drogë, ca persona kapen në flagrancë tek sa udhëtonin me taksi!

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 12 Janar, 2023 12:42

Drogë, ca persona kapen në flagrancë tek sa udhëtonin me taksi!

Sot rreth orës 05:00 në rrugën “Bllagoja Toska” në Tetovë, zyrtarët policorë të SPB-Tetovë kanë privuar nga liria personat A.K. (20) dhe O.A. (20), të dy nga Piroku i Tetovës, pasi që gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre dhe automjetit taksi që po i transportonte, është gjet marihuanë, kumtuan nga SPB – Tetovë.

Ata janë ndaluar në Stacionin Policor Tetovë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të përgatiten
parashtresat përkatëse. Flaka

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 12 Janar, 2023 12:42

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare