Dua Lipa arrin në Prishtinë

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Gusht, 2022 20:25

Dua Lipa arrin në Prishtinë

Sunny Hill festival fillon nesër në Prishtinë, ku pritet të përformojnë artistë të shumtë vendor e ndërkombëtar.

E ylli shqiptarë Dua Lipa, e cila do bëjë hapjen e këtij festivali ka arritur në Prishtinë, shkruan lajmi.net.

Përveç Duas edhe artisti italian, Mahmood, gjatë ditës së sotme ka arritur në kryeqytetin e Kosovës.

Rikujtojmë se Sunny Hill do të mbahet në Parkun e Gërmisë më datat 4, 5, 6 dhe 7 gusht. /Lajmi.net/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Gusht, 2022 20:25