Dueti me vajzën e tij, që përloti legjendën Ibrahim Tatlises

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Gusht, 2022 20:06

Dueti me vajzën e tij, që përloti legjendën Ibrahim Tatlises

Legjenda e muzikës turke, Ibrahim Tatlises, u rikthye në emisionin e tij “Ibo Show”, pas disa problemeve shëndetësore dhe pauze 9 vjeçare.

Ai në muajt e fundit ka ftuar edhe familjar të tij që merren me muzikë, si djalin Ido dhe vajzën Dilan.

Pikërisht një duet me vajzën e tij gjatë “Ibo Show”, përloti këngëtarin turk.

Ata kënduan së bashku këngën e famshme “Aramam”.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Gusht, 2022 20:06
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.