‘Durim…’ – reagon zyrtari i larte i LSDM-s

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Nëntor, 2021 22:49

‘Durim…’ – reagon zyrtari i larte i LSDM-s

Pasi sonte VMRO-DPMNE, е majta, ASH- Alternativa dhe BESA njoftuan se kanë formuar shumicën e re në Kuvend, ka reaguar kryetari i ri i LSDM-së i Strumicës, Kostadin Kostadinov.

“Çdo krizë, një mundësi e re! Durim, mençuri, punë”, ka shkruar Kostadinov në Facebook.

Ky është reagimi i parë i një zyrtari të lartë të LSDM-së pasi lideri i opozitës Hristijan Mickoski deklaroi se do të paraqesin mocion mosbesimi ndaj qeverisë nëse kryeministri dhe lideri i LSDM-së Zoran Zaev nuk e dorëzon dorëheqjen e paralajmëruar.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Nëntor, 2021 22:49

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...