Dy gra ukrainase janë grabitur në një banesë në Shkup, u janë vjedhur paratë dhe telefonat

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 7 Shkurt, 2024 21:24

Dy gra ukrainase janë grabitur në një banesë në Shkup, u janë vjedhur paratë dhe telefonat

MPB ka njoftuar se dje në datë 06.02.2024 rreth orës 21:00 në SPB Shkup, I.R.(39) dhe T.L.(35), të dy nga Ukraina, me banim në Shkup, kanë raportuar se në shtëpinë ku kanë qëndruar në zonën e Qendrës, dy personat me dhunë fizike dhe kanosje u kanë marrë para, celularë dhe sende të tjera.

Po merren masa për zbardhjen e rastit.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 7 Shkurt, 2024 21:24

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare