Dy muaj para lindjes, Fifi shfaqet në këtë gjendje

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 25 Janar, 2023 20:40

Dy muaj para lindjes, Fifi shfaqet në këtë gjendje

T&S

Fifi është ndër këngëtare më të dashura dhe më të përfolura në publik.

Ajo vazhdimisht publikon projekte të reja, që rezultojnë shumë të suksesshme, përcjell ORAinfo.

Fifi ishte bërë shumë personazh i përfolur gjatë qëndrimit në Big Brother Vip Albania.

E pas daljes nga aty, ajo u lidh me biznesmenin nga Shqipëria, Adis Palushin.

Dashurin e tyre, ata tani po e konkretizojnë me sjelljen në jetë të një fëmijë.

Kohë me parë Fifi ka konfirmuar se është shtatzënë dhe po pret të bëhet nënë për herë të parë.

Pak muaj para lindjes ajo është shfaqur përmes disa fotove, ku duket shumë bukur pak para lindjes. /ORAinfo/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 25 Janar, 2023 20:40