Dy persona kanë sulmuar fizikisht një 28-vjeçar në Shkup

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Nëntor, 2022 19:36

Dy persona kanë sulmuar fizikisht një 28-vjeçar në Shkup

Me datë 23.11.2022 në ora 20:15 në Stacionin Policor Qendër, G.M.(28) nga Shkupi ka raportuar se rreth orës 18:00 në sheshin Shën Klementi i Ohrit” në Shkup është sulmuar fizikisht nga dy persona, me çka njëri prej tyre ka përdorur mjet të fortë dhe i ka shkaktuar lëndime.

Janë marrë masat për zbardhjen e rastit.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 24 Nëntor, 2022 19:36

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...