E goditi rryma elektrike derisa po punonte, ndërroi jetë 44-vjeçari

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Shtator, 2023 23:19

E goditi rryma elektrike derisa po punonte, ndërroi jetë 44-vjeçari

Një kumanovar ka ndërruar jetë në vendin e punës pasi ka marrë goditje nga korrenti, përcjell TV21. Bëhet fjalë për personin D.G. nga Kumanova.

“Më datë 08.09.2023 rreth orës 16:50 në SPB-Kumanovë është raportuar se nga goditja elektrike në një fabrikë në Kumanovë është lënduar D.G.(44) nga Kumanova. Ai është transportuar në Spitalin e Përgjithshëm të Kumanovës, ku nga ana e mjekut është konstatuar vdekjen”.

Nga MPB thonë se sipas udhëzimit të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i të ndjerit i është dorëzuar familjes.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Shtator, 2023 23:19
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.