E konfirmon Florian Marku: Ky është kundërshtari im i radhës

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 1 Nëntor, 2021 11:43

E konfirmon Florian Marku: Ky është kundërshtari im i radhës

T&S

Më datën 20 nëntor boksieri shqiptar do të rikthehet në ring për të zhvilluar duelin e radhës në karrierën e tij.

Do të jetë Jorick Luisetto boksieri me të cilin Marku do t’i provoj forcat dhe lajmi e ka konfirmuar vetë Marku në rrjetin social Facebook.

“Konfirmohet kundërshtari. Jorick Luisetto, bëhu gati për luftë. 20 NENTOR LONDER. Siguroni biletat tani para se të jetë vonë.”, ka shkruar Marku në profilin e tij.

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 1 Nëntor, 2021 11:43