E konfirmon Florian Marku: Ky është kundërshtari im i radhës

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 1 Nëntor, 2021 11:43

E konfirmon Florian Marku: Ky është kundërshtari im i radhës

Më datën 20 nëntor boksieri shqiptar do të rikthehet në ring për të zhvilluar duelin e radhës në karrierën e tij.

Do të jetë Jorick Luisetto boksieri me të cilin Marku do t’i provoj forcat dhe lajmi e ka konfirmuar vetë Marku në rrjetin social Facebook.

“Konfirmohet kundërshtari. Jorick Luisetto, bëhu gati për luftë. 20 NENTOR LONDER. Siguroni biletat tani para se të jetë vonë.”, ka shkruar Marku në profilin e tij.

Linda Limani
Publikuar nga Linda Limani 1 Nëntor, 2021 11:43
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.