Ekskluzive, një kuadër nga Gostivari do të drejton me Sektorin e Punëve të Brendshme në Tetovë

Ekskluzive, një kuadër nga Gostivari do të drejton me Sektorin e Punëve të Brendshme në Tetovë

Një kuadër nga Policia e Gostivarit do të drejton me Sektorin e Punëve të Brendshme në Tetovë. Agjencia e Lajmeve Flaka mëson ekskluzivisht që kryeshef i Sektorit të Punëve të Brendshme në Tetovë, edhe zyrtarisht është caktuar Amir Dalipi nga Gostivari. 

“Sot mora mbi supe detyren e Kryeshefit te Sektorit per Pune te Brendshme te Tetoves, jo per te bere kariere policore, por per te dhene nga vetja gjitheçka ne te mire te qytetareve dhe vendit tone!
Lufta kunder te gjitha profileve te krimit do te jete e pakompromis duke mos kursyer as edhe punonjesit e policise! Askushi nuk eshte mbi ligjin! Bashke per nje front te fuqishem per siguri, dinjitet dhe perspektive”, njoftoi për Flaka, Dalipi.

Ky i fundit, sot edhe zyrtarisht mori detyrën e re nga zëvendësministri, Agim Nuhiu. flaka.com.mk

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 2 Shkurt, 2018 11:19

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.