Elvana dhe Dhurata sërish në duet muzikor?

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 22 Nëntor, 2022 22:48

Elvana dhe Dhurata sërish në duet muzikor?

“Gajde”, titullohet dueti i parë në mes artisteve mjaft të dashura shqiptare Dhurata Dora e Elvana Gjata.

Kënga u publikua gjatë sezonit të verës e për një kohë të shkurtër u shndërrua në hit, shkruan lajmi.net.

Mirëpo duket se dy këngëtaret kanë vendosur që të mbledhin përsëri forcat për të sjellë një tjetër bashkëpunim, i cili ndoshta mund të jetë një hit dimri.

Këto dyshime i kanë ngritur vet ato me anë të disa postimeve në “InstaStory”

“Ne prap”, shkroi fillimisht Dhurata në një foto krah Elvanës.

E më vonë e ripostoi edhe Elvana fotografinë ku shkroi:  “Apo a?”.

/Lajmi.net/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 22 Nëntor, 2022 22:48

27
Nën
Shkoi për gjueti me shokë, por mbeti i plagosur në rrethana ende të pazbardhura, në...
27
Nën
Sot tifogrupi Ballistët i bëjnë 30 vite. Në këtë 30 vjetor ata kanë festuar si...
27
Nën
Nën patronatin e Ali Ahmetit – Kryetar i Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër me fillim...
27
Nën
Në mbledhjen e përbashkët mes Kuvendeve të Republikës së Shqipërisë dhe Republikës së Kosovës, gjatë...