Elvana Gjata bashkë me fansat i këndojnë këngën e ditëlindjes babait të saj nga festivali ‘Sunny Hill”

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Gusht, 2022 20:31

Elvana Gjata bashkë me fansat i këndojnë këngën e ditëlindjes babait të saj nga festivali ‘Sunny Hill”

Elvana Gjata, njëra nga artistët më të dashura për publikun shqiptar është aktive me koncerte e mbrëmje muzikore.

Mbrëmë, Elvana këndoi në festivalin ‘Sunny Hill’ ku dhe elektrizoi publikun me përformancen e saj, shkruan lajmi.net.

Shkak i angazhimeve profesionale artistja nuk mundi të ishte pranë babait të saj në festën e ditëlindjes për ta uruar.

Mirëpo, nëpërmjet një videoje në ajo bashkë me gjithë të pranishmit ia kënduan këngën e ditëlindjes.https://www.instagram.com/reel/Cg2qipQAMeO/embed/captioned/?cr=1&v=14&wp=540&rd=https%3A%2F%2Flajmi.net&rp=%2F1elvana-gjata-bashke-me-fansat-i-kendojne-kengen-e-ditelindjes-babait-te-saj-nga-festivali-sunny-hill%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A640.6000001430511%2C%22ls%22%3A213.10000014305115%2C%22le%22%3A466.10000014305115%7D

“Gëzuar ditëlindjen Babi !Je me i shtrenjti im!”, shkroi ajo krahas videos që ndau në ‘Instagram’. /Lajmi.net/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 5 Gusht, 2022 20:31