Elvana Gjata dhe Capital T sjellin këngën “Flakë”| VIDEO

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Nëntor, 2021 21:38

Elvana Gjata dhe Capital T sjellin këngën “Flakë”| VIDEO

Dy artistët e njohur, Elvana Gjata dhe Capital T kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të radhës, i cili titullohet “Flakë”.

Teksti dhe melodia e këngës është bërë nga Capital T, Tonic dhe Denk, përcjell Klankosova.tv.

Ndryshe, ky është bashkëpunimi i tretë i tyre, pas “Lejla” dhe “Fustani”.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Nëntor, 2021 21:38
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.