Elvana Gjata dhe Capital T sjellin këngën “Flakë”| VIDEO

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Nëntor, 2021 21:38

Elvana Gjata dhe Capital T sjellin këngën “Flakë”| VIDEO

Dy artistët e njohur, Elvana Gjata dhe Capital T kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të radhës, i cili titullohet “Flakë”.

Teksti dhe melodia e këngës është bërë nga Capital T, Tonic dhe Denk, përcjell Klankosova.tv.

Ndryshe, ky është bashkëpunimi i tretë i tyre, pas “Lejla” dhe “Fustani”.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Nëntor, 2021 21:38

06
Dhj
Ambasadorja e SHBA-së në vend, Anxhela Ageler sonte theksoi se është konfuz procesi për zgjedhjen...
06
Dhj
Ajo ka një apartament në Shkup prej 54 metrash katrorë si pronë e saj personale,...
06
Dhj
Riorganizimi i administratës nënkupton reduktimin e disa institucioneve, nga 140 institucione që janë nën ombrellën...
06
Dhj
Qytetarët nuk u besojnë as politikanëve, as institucioneve, kështu vlerëson Insituti për Demokraci, një hulumtim...