‘Emocionona’ kënga më e re nga 2 Ton

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Gusht, 2022 20:10

‘Emocionona’ kënga më e re nga 2 Ton

Rep-artisti i njohur shqiptar 2 Ton sot ka lansuar projektin e ri muzikor.

Kjo këngë mban titullin ‘Emocionona’, shkruan lajmi.net.

Melodia e këngës është realizuar nga 2 Ton dhe Nego ndërsa projektit iu bashkëngjit edhe videoklipi ku u përkujdes Xl films.

2 ton vazhdon me koncerte dhe mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë trojeve shqiptare. /Lajmi.net/ 

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 6 Gusht, 2022 20:10