Enca zbulon ndryshimin e ri që bëri në dukje

Desk
By Desk 11 Janar, 2021 22:56

Enca zbulon ndryshimin e ri që bëri në dukje

Enca ka publikuar disa video ku ka treguar ndryshimin e radhës.

Këngëtarja e njohur njihet për stilin e saj interesant, shkruan lajmi.net.

Ajo shpesh herë paraqitet para fansave të saj me dukje të ndryshme ku edhe pëlqehet për to.

Enca është tejet aktive në rrjete sociale ku ndan foto dhe video nga përditshmëria por edhe nga karriera, teksa së fundmi ajo ka treguar përmes Instastoryt se ka bërë një ndryshim në dukje.

Këngëtarja tha se ka prerë flokët dhe ka ndryshuar ngjyrën duke e bërë kafe më të mbyllur./Lajmi.net/

Desk
By Desk 11 Janar, 2021 22:56