Energjia Elektrike, Bekteshi tregon se kush do t’i shpëtojë rritjes deri në fund të vitit

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Nëntor, 2021 22:19

Energjia Elektrike, Bekteshi tregon se kush do t’i shpëtojë rritjes deri në fund të vitit

Kreshnik Bekteshi, ministër i Ekonomisë, në “Magazina Ekonomike”, theksoi se deri në fund të vitit nuk do të ketë rritje për amvisërit dhe shfrytëzuesit e vogël të energjisë elektrike, shkruan Alsat.

“Deri në fund të vitit nuk do të ketë rritje për amvisërit dhe për shfrytëzuesit e vogël të energjisë elektrike, ku këtu zakonisht përfshihen kompanitë e vogla”, ka thënë ai./ Alsat.mk

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 3 Nëntor, 2021 22:19
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.