Era Istrefi feston 10 vite karrierë

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 7 Shkurt, 2024 20:33

Era Istrefi feston 10 vite karrierë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi sot ka mbushur plotë 10 vite karrierë në tregun muzikorë.

Rikutojmë se Istrefi është një nga këngëtaret më të njohura dhe se ka arritur përplot 900M views, me këngën ‘BonBon’.

Ylli kosovarë, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka paralajmëruar një hit të ri ku ka publikuar një pjesë nga kënga.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 7 Shkurt, 2024 20:33

Marketing Politik - Çmimore

Presidenciale | Parlamentare