Era Istrefi në përgatitje për këngën e re, fotografohet në studio muzikore

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 22 Nëntor, 2022 21:49

Era Istrefi në përgatitje për këngën e re, fotografohet në studio muzikore

Artistja, Era Istrefi pas një pauze u rikthye këtë vit fuqishëm me projekte muzikore.

Jo një por disa këngë të reja e shumë të suksesshme publikoi këngëtarja gjatë këtij viti, shkruan lajmi.net.

Pas suksesit të madh me duetin me reperin Don Xhoni, pas një kohe shumë të shkurtër këngëtarja publikoi një tjetër bashkëpunim me reperin Buta.

Mirëpo duket se nuk mbaron me kaq, pasi sonte artistja publikoi një foto të saj nga një studio muzikore ku duket se po punon për këngën e re. /Lajmi.net/

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 22 Nëntor, 2022 21:49

01
Dhj
Sonte në “Rruga drejt”, në Alsat M, në studio me gazetarën Fatlume Dervishi, në pjesën...
01
Dhj
Të gjitha kontrollet kryhen pas raportimeve për bomba dhe përfundimisht konfirmohet konstatimi ynë fillestar –...
01
Dhj
Opozita nuk duhet të kushtëzoj ndryshimet kushtetuese në situate kur vendi ndodhet para sfidave të...