Erdogan priti në takim Dodikun në Ankara

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Nëntor, 2021 21:13

Erdogan priti në takim Dodikun në Ankara

Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan dhe lryetari i Këshillit Presidencial të Bosnjë e Hercegovinës, Milorad Dodik, u takuan në një drekë pune në Ankara.

Dodik, në Kompleksin Presidencial në kryeqytetin Ankara, u prit nga nënpresidenti Fuat Oktay.

Dreka e punës u zhvillua pa praninë e medias.

Redaksia
Publikuar nga Redaksia 9 Nëntor, 2021 21:13
  • Ndiqeni faqen tonë në Facebook për lajmet më të fundit dhe për prodhimet tona më të reja multimediale.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Instagram me përmbajtje të veçantë dhe informuese – fotogaleri, video dhe infografika.
  • Abonohuni në kanalin tonë në Youtube për videove ekskluzive nga të katër anët e globit.
  • Ndiqeni llogarinë tonë në Twwiter për t’u informuar vazhdimisht për zhvillimet më të fundit në Maqedoninë e Veriut, në rajon dhe në botë.